Vyhledávání:         


Vložit reklamní plochumezera Registrace uživatele mezera Registrace uživatele
Menu HelpMenu HelpMenu HelpMenu Help    

Podmínky

Obchodní podmínky pro umisťování  a zveřejňování reklamních a inzertních ploch na internetovém portálu „reklami-server.cz“.

reklamni-server.cz byl založen výhradně k pronajímání a zprostředkování reklamních ploch a inzerátů.

Pod pojmem reklama a inzerce ( dále jen „inzerce“) se pro potřeby tohoto serveru rozumí prezentace loga, obchodního jména, služeb nebo jiných přímých nebo nepřímých procesů, kterým jsou hledáni odběratelé služeb nebo jejich přímých nebo nepřímých produktů určité činnosti prováděné podnikatelskými nebo nekomerčními subjekty.

Provozovatel portálu reklamniserver.cz si vyhrazuje právo upravovat text inzerce, popřípadě inzerci zcela stáhnout v  případě, že by mohlo být poškozeno jeho dobré jméno nebo jeho oprávněné zájmy, či dobré jméno jeho obchodních partnerů. Uvedené platí i v případě, kdy  znění textu inzerce nebo význam by odporoval etickým zásadám a byl v přímém rozporu s právními předpisy a normami České republiky.

Případné zneužití inzerátů nebo kontaktů na majitele reklamních ploch bude považováno za porušení § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Provozovatel portálu neodpovídá za pravdivost údajů obsažených v inzerci ani za jazykovou korekturu. Za obsah uložených informací odpovídá pouze v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informačních společností.

Provozovatel si vyhrazuje právo změnit či upravit tyto obchodní podmínky během provozu bez předchozího upozornění.

Registrace i veškerá inzerce na portálu reklamni-server.cz je zcela zdarma.

 

Činnost Reklamního Serveru

Nabízení reklamních prostor

Disponujete-li prostorem  o němž se domníváte, že je vhodně využitelný pro reklamní účely (umístění reklamy), kontaktujte nás emailem na adrese info@reklamni-server.cz nebo telefonicky na čísle: 608 365 1701.

Zvažujete-li umístění Vaší reklamy, pak je Vám Reklamní Server jedinečným nástrojem k efektivnímu výběru prostor pro Vaši reklamu. Stačí vybrat vhodné prostory z databáze na http://www.reklamni-server.cz a spojit se s kontaktní osobou uvedenou pro vybraný prostor.

V naší nabídce naleznete nejrůznější prostory pro umístění Vaší reklamy jakými jsou např:

V případě, že chcete inzerovat vaše reklamní plochy na našem serveru, či jiné reklamní média kontaktujte nás prosím na telefonu: +420 608 336 378, či emailové adrese info@reklamni-server.cz

Reklamní serverreklamni-server.cz © 2013
All right reserved                                                                                                                                                           rss_alternativa  facebook_alternativa  t_alternativa